DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень. У структурі групи компаній функціонують власні інженерні та виробничі підрозділи, відкритий центр з обробки даних. Ми – імпортер і дистриб’ютор найбільш популярних торгових марок в світі дронів.

З нами ви знайдете рішення в сфері безпілотних технологій і робототехніки для вашого бізнесу.

DroneUA – ваш партнер в світі дронів.

Магазин дронів і безпілотних рішень

У нашому магазині ви можете знайти будь-який зручний вам обладнання. Кращі умови, гарантовано якісний сервіс та обслуговування, а також прямі поставки роблять Store.Drone.UA інтернет-магазином з найбільшим асортиментом продукції.

Сертифіковане обладнання

Гарантія і технічне обслуговування

Галузева експертиза

Супровід підприємств

Послуги DroneUA

У DroneUA функціонують власні штатні команди операторів дронів. Сканування територій, створення ортофотопланів, 3D моделей, виконання геодезичний робіт, застосування дронів в точній землеробстві – все це можливо з професійними операторами від DroneUA.

Власний штат пілотів

Найсучасніше обладнання

Галузева експертиза

З резервуванням повітряного простору

Обробка даних

У структурі DroneUA існує власний підрозділ по обробці супутникових даних і даних дронов. Ми застосовуємо технології машинного навчання і візуального розпізнавання образів для створення власних методик і алгоритмів обробки інформації. Для нас немає значення на якому континенті виконуються польоти, для нас важливо, щоб дані були якісними. Ми допоможемо вам де б ви не знаходилися.

Власні методики обробки

Використання нейромереж

Рівень персоналу PhD

Аутсорс геопросторової обробки

Інженерний підрозділ

У DroneUA відкритий центр розробки нових технологічних рішень. Основним фокусом інженерної групи є робототехника і адаптація безпілотних технологій під нові типи сенсорів або корисних навантажень. Ми створюємо українські безпілотні технології і роботизовані рішення.

Сервісні центри

На базі DroneUA відкриті сертифіковані сервісні центри по гарантійному і післягарантійному обслуговуванню таких брендів як XAG, Parrot. Інженери DroneUA пройшли навчання і сертифікацію на потужностях заводов- виробників. На виконувані центром роботи поширюється гарантія виробника.

Центр Дистрибьюции Технологій

DroneUA – імпортер і дистриб’ютор технологій в Україні. XAG, Parrot, Pix4D, Micasense і багато інших довіряють нам свої торгові марки і процес сертифікації. Ми співпрацюємо з оптовими покупцями і з національними мережами. У нашому портфелі тільки провідні бренди і ми пропонуємо якісне перед про посла продажне обслуговування усієї продукції. Наша мережа налічує більше 300 партнерів по усій Україні і ми раді кожному новому магазину, який починає співпрацю.

Співпрацюйте з професіоналами!

Drone.UA входить у ТОП 3 найбільш інноваційних підприємств в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES. І входить в перелік ТОП 20 найінноваційніших підприємств України. Ми будемо раді поділитися нашим досвідом з Вами!

Гнучкі рішення

Ми надаємо не тільки галузеві рішення, а й комплексні послуги для вирішення завдань наших клієнтів

Якість

Всі послуги та рішення надаються виключно з використанням якісних комплектуючих і матеріалів

Орієнтованість на результат

Пріоритетом нашої роботи завжди є поліпшення процесів на стороні клієнта, яке виражається в фінансових чи інших показниках.

Досвідчена команда

Ми – фахівці зі значним досвідом і знаннями в профільних галузях

Новини DroneUA

Новини про продукти DroneUA