DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень. У структурі компанії функціонують власні інженерні та виробничі підрозділи, відкритий центр з обробки даних. Ми – імпортер і дистриб’ютор найбільш популярних торгових марок в світі дронів.

З нами ви знайдете рішення в сфері безпілотних технологій і робототехніки для вашого бізнесу.

DroneUA – ваш партнер в світі дронів.

Шановний відвідувач!

Українська версія сайту DroneUA є основною та знаходиться за наступним посиланням. Якщо ви є вівідувачем з України і вам відображаються інші мовні версії сайту за замовчуванням – це є технічною помилкою. для відображення української версії сайту за замовчуванням будь ласка натисніть на кнопку “Українською” правіше. Заздалегідь вибачаємось за можливі помилки. Дякуємо

Магазин дронів
Центри сервісного
Послуги дронів
Дистрибуція тех
Обробка даних
Системна інтеграція
Інженерні сервіси
Технології накопичення енергії

Магазин дронів і безпілотних рішень

У нашому магазині ви можете знайти будь-який зручний вам обладнання. Кращі умови, гарантовано якісний сервіс та обслуговування, а також прямі поставки роблять Store.Drone.UA інтернет-магазином з найбільшим асортиментом продукції.

Сертифіковане обладнання

Гарантія і технічне обслуговування

Галузева експертиза

Супровід підприємств

Послуги DroneUA

У DroneUA функціонують власні штатні команди операторів дронів. Сканування територій, створення ортофотопланів, 3D моделей, виконання геодезичний робіт, застосування дронів в точній землеробстві – все це можливо з професійними операторами від DroneUA.

Власний штат пілотів

Найсучасніше обладнання

Галузева експертиза

З резервуванням повітряного простору

Обробка даних

У структурі DroneUA існує власний підрозділ по обробці супутникових даних і даних дронов. Ми застосовуємо технології машинного навчання і візуального розпізнавання образів для створення власних методик і алгоритмів обробки інформації. Для нас немає значення на якому континенті виконуються польоти, для нас важливо, щоб дані були якісними. Ми допоможемо вам де б ви не знаходилися.

Власні методики обробки

Використання нейромереж

Рівень персоналу PhD

Аутсорс геопросторової обробки

Інженерний підрозділ

У DroneUA відкритий центр розробки нових технологічних рішень. Основним фокусом інженерної групи є робототехника і адаптація безпілотних технологій під нові типи сенсорів або корисних навантажень. Ми створюємо українські безпілотні технології і роботизовані рішення.

Сервісні центри

На базі DroneUA відкриті сертифіковані сервісні центри по гарантійному і післягарантійному обслуговуванню таких брендів як DJI, Parrot, DJI Enterprice і Agras. Інженери DroneUA пройшли навчання і сертифікацію на потужностях заводов- виробників. На виконувані центром роботи поширюється гарантія виробника.

Центр Дистрибьюции Технологій

DroneUA – імпортер і дистриб’ютор технологій в Україні. DJI, Parrot, Pix4D, Micasense і багато інших довіряють нам свої торгові марки і процес сертифікації. Ми співпрацюємо з оптовими покупцями і з національними мережами. У нашому портфелі тільки провідні бренди і ми пропонуємо якісне перед про посла продажне обслуговування усієї продукції. Наша мережа налічує більше 300 партнерів по усій Україні і ми раді кожному новому магазину, який починає співпрацю.

Співпрацюйте з професіоналами!

Drone.UA входить у ТОП 3 найбільш інноваційних підприємств в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES. І входить в перелік ТОП 20 найінноваційніших підприємств України. Ми будемо раді поділитися нашим досвідом з Вами!

Гнучкі рішення

Ми надаємо не тільки галузеві рішення, а й комплексні послуги для вирішення завдань наших клієнтів

Якість

Всі послуги та рішення надаються виключно з використанням якісних комплектуючих і матеріалів

Орієнтованість на результат

Пріоритетом нашої роботи завжди є поліпшення процесів на стороні клієнта, яке виражається в фінансових чи інших показниках.

Досвідчена команда

Ми – фахівці зі значним досвідом і знаннями в профільних галузях

Новости DroneUA

Новини про продукти DroneUA