DroneUA та НУБіП запрошують на наукову конференцію “Агродрони VS Класика”

October 18, 2024
DroneUA та НУБіП запрошують на наукову конференцію “Агродрони VS Класика”
   

DroneUA запрошує долучитись до науково-практичної онлайн-конференції “Агродрони VS Класика: результати дослідницького полігону”, що буде проведена у рамках спільного дослідницького проєкту ГК DroneUA та Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП) за участі Кафедри ентомології, інтегрованого захисту та карантину рослин при Факультеті захисту рослин, біотехнологій та екології.

Подія відбудеться 30 жовтня 2024 р. з 15:00 до 18:00. Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням: https://forms.office.com/e/gLiuvWLmJr

На ефірі конференції “Агродрони VS Класика” представники наукової спільноти та експерти аграрного бізнесу обговорять результати польових досліджень у захисті та живленні соняшнику, кукурудзи та озимої пшениці, зокрема, переваги використання агродронів на противагу традиційним методам здійснення агрооперацій.

Попри нестабільну економічну ситуацію та виклики сьогодення, Україна залишається однією із лідерів у вирощуванні високомаржинальних культур. Тому оптимізації виробництва та підвищення прибутковості аграрного сектору є стратегічно важливою частиною Інтеграція агродронів у агровиробництво дозволяє знизити витрати на виконання агрооперацій, підвищити їх ефективність, а також урожайність культур.

Тож у рамках онлайн-конференції експерти нададуть точні математичні розрахунки, що здобули у рамках проєкту, котрий поєднав експертизу ГК DroneUA та потужності НУБіП. Ця подія стане платформою для обміну досвідом та плідної співпраці між агробізнесом та наукою, що дозволить пришвидшити розвиток сільського господарства та ринку праці шляхом інтеграції роботизованих технологій у виробничі процеси та освітні програми.

Онлайн-конференція “Агродрони VS Класика: результати дослідницького полігону” пропонує готові комплексні рішення “під ключ” із застосування робототехніки, підкріплені науковим дослідженням.

Реєструйтесь на подію за посиланням: https://forms.office.com/e/gLiuvWLmJr

Програма заходу:

Дата: 30 жовтня
Час: 15:00-18:00
Формат: онлайн
Місце проведення: Zoom

Модератор: Анатолій Безолюк, керівник агронапрямку DroneUA, XAG Ukraine

15:00-15:10

Відкриття конференції. Вступне слово

Анатолій Безолюк, керівник агронапрямку DroneUA, XAG Ukraine

15:10-16:10

Ресурсоощадні технології захисту кукурудзи, соняшнику та озимої пшениці за системного застосування агродронів  

Микола Доля, завідувач кафедри ентомології, інтегрованого захисту та карантину рослин, доктор с. -г. наук, професор, член-кор. НААН України

16:10-16:40

Бджолозапилення як додатковий інструмент збільшення врожаю

Олександр Олійник, керівник відділу реєстрації та розвитку продуктів ТОВ “Самміт-Агро Юкрейн”

16:40-17:30

Підсумки польових досліджень. Плани 2025 в розвитку технології агродронів

Анатолій Безолюк, керівник агронапрямку XAG Ukraine, DroneUA

17:30-18:00

Сесія “Запитання-Відповіді”

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами