Підприємницька діяльність є основою стабільності та життєздатності економік не лише у Європі, але й у всьому світі. Протягом останніх років українські підприємці набули ґрунтовного досвіду ведення бізнесу в складних умовах. Сьогодні реалізовані практики викликають повагу та захоплення у колег з інших європейських країн. Відтак 31 травня 2024 р. ГК DroneUA взяла участь в другому онлайн-воркшопі «Розкриття підприємницького потенціалу в Європі», де поділилася власними напрацюваннями з розвитку й підтримки МСП в Україні, а також думками з приводу побудови міжнародного бізнес-партнерства. Разом з експертами із підприємницьких екосистем Франції, Болгарії, Греції та Ірландії ми дослідили основні шляхи вирішення нагальних проблем, що сприяють посиленню бізнес-інноваторів.
“Саме DroneUA є центром започаткування та розвитку цілих екосистем інноваційного сільського господарства в Україні. Цей досвід помітний та визнаний на рівні всього Європейського Союзу. Штучні межі, які ще донедавна існували між країнами й перешкоджали обміну досвідом та ідеями, сьогодні зникають. Підприємці почали розуміти глобальність своїх ідей та знаходити однодумців у всьому світі, що сприяє створенню надзвичайних проєктів та стартапів. Українське майбутнє з Європою, і нам є що запропонувати. Про це свідчить висока залученість вітчизняного бізнесу до побудови європейських екосистем інноваційного підприємництва”, - поділився Валерій Яковенко, CEO та засновник FarmFleet, DroneUA.
Тільки у стратегічному партнерстві бізнесу, освіти та влади DroneUA вбачає простір для сталого розвитку малого та середнього підприємництва. Тому щодня DroneUA працює над побудовою діалогу та налагодженням співпраці між усіма сторонами, ініціюючи власні заходи та долучаючись до експертних обговорень.
DroneUA висловлює подяку ExcellEnt Project за запрошення до участі, організацію заходу та просування актуальних питань. Компанія вдячна колегам з інших країн за плідну дискусію, представлення альтернативних думок та спільні напрацювання.