DroneUA формує глобальні альянси у сфері безпілотних технологій на Launch Pad Tech в Атланті

March 31, 2025
DroneUA формує глобальні альянси у сфері безпілотних технологій на Launch Pad Tech в Атланті
   

Сучасний світ вимагає швидкої адаптації до нових реалій, де технологічне співробітництво стає рушійною силою трансформаційних змін. Саме синергія між експертами, технологічними компаніями, академічними спільнотами та урядовими структурами створює ґрунт для масштабування інновацій та досягнення проривних результатів.

За 11 років активної діяльності в Україні із формуванням tech-екосистеми з нуля та розгорнувши власну експертизу на ринку Північної Америки під брендом Futurology, DroneUA набув безпрецедентного досвіду, що здатен трансформувати технологічні галузі на різних континентах. Тож 20 березня DroneUA взяв участь у стратегічно важливому заході, що націлений на формування технологічної співпраці між Україною та США — Launch Pad Tech Collaboration Event, Атланта (США). Організований у партнерстві з Gateway85 Gwinnett CID, Технологічним інститутом Джорджії (Georgia Tech), Partnership Gwinnett та Peachtree Corners Curiosity Lab. Захід став місцем зустрічі впливових лідерів, інноваторів, підприємців та експертів галузі. Разом учасники події дослідили нові можливості безпілотних технологій, як рушійної сили розвитку, їх вплив на ланцюги поставок, оборонний та комерційний сектори.

В офісі дистриб'юторської компанії Eagle Rock Distributing Companyосновні обговорення включали:

  • перспективи застосування безпілотних технологій у різних галузях;
  • досягнення в сфері повітряної робототехніки та міської повітряної мобільності;
  • роль R&D, університетів та стартап-акселераторів у розвитку інновацій та технологічних партнерств;
  • тематичні дослідження про успішну адаптацію технологій, від промислових застосувань до громадської безпеки та реагування на надзвичайні ситуації;
  • розгляд ролі співпраці муніципалітету та промисловості в інтеграції безпілотних рішень для моніторингу інфраструктури, логістики та управління кризовими ситуаціями;
  • найкращі практики перепрофілювання та масштабування;
  • розгляд регуляторних викликів та стратегій відповідального впровадження безпілотників.

 

Зокрема, в рамках свого виступу Валерій Яковенко, співзасновник та керуючий партнер DroneUA. Futurology зазначив:

“Український бізнес став символом стійкості та рішучості. У поєднанні з передовими досягненнями у високотехнологічних галузях він є ідеальним стратегічним партнером, здатним впливати на глобальні ринки. Але сприяння діалогу вимагає більше, ніж просто інновацій — воно вимагає залучення партнерів, органів місцевого самоврядування, академічної спільноти і, що найважливіше, визнання цінності та важливості кожної зацікавленої сторони.

Сьогодні ми переконалися у відкритості та перспективності співпраці між українськими технологічними компаніями та нашими партнерами у США. Інноваційна екосистема штату Джорджія, сприятливе бізнес-середовище округу Гвінетт та підтримка Gateway 85 створюють плідний фундамент для українських компаній у налагодженні міцних партнерських відносин та створенні нових робочих місць. Від сільськогосподарських інновацій до аерокосмічної галузі — наша відданість зміцненню альянсів та інвестуванню в місцеві громади є непохитною”.

На Launch Pad Tech, DroneUA представив не лише власні технології, а й партнерів в рамках ініціативиFleet of Millions, включаючи власний партнерський стартап Beetless та компанію FarmFleet, а також FreeUA та Boxo Украина.

 

Своєю експертизою в межах дискусії також поділилися:

  • Даніель Дункан, керівник операційного департаменту Міністерства сільського господарства Грузії Джулі Големі, директор EI² Global, Georgia Tech Enterprise Innovation Institute;
  • Володимир Гаплік, співзасновник FarmFleet;
  • Олександра Афанасьєва, співзасновник Futurology.Tech & BEETLESS;
  • Ламар Елліс, президент, AUVSI-GEORGIA Drone Education Services;
  • Лі Вітчер, старший інженер-дослідник, Georgia Tech Aerospace Engineering;
  • Готьє Вассьєр, співзасновник SRI Deep Tech Security Accelerator;
  • Михайло Обод, співзасновник та генеральний директор Moodro, SKIFTECH;
  • Ендрю Хікі, директор з економічного розвитку, Partnership Gwinnett;
  • Гері С. О'Ніл, старший інженер-дослідник, Школа аерокосмічної інженерії Технологічного інституту Джорджії.

 

Така концентрація інноваторів та провідних фахівців з різних континентів дозволила розробити життєздатні стратегії у розвитку подального міжнародного партнерства, адже саме технологічне співробітництво є ключем до прискорення розвитку та впровадження інновацій, створення сталих рішень та зміцнення глобальної конкурентоспроможності у світі, що стрімко змінюється. Саме через об’єднання експертизи, ресурсів і бачень можливо досягти проривних результатів задля формування майбутнього, що орієнтоване на ефективність, безпеку та розвиток.

Цю думку підтверджують слова Ольги Горман, директорки з розвитку громад Gateway85 CID:

«Стратегічна співпраця між технологічними лідерами США та України підкреслює нашу взаємну прихильність до інновацій, стійкості та глобальної безпеки. Такі міжнародні партнерства мають вирішальне значення для просування глобальних технологічних рішень, які приносять користь бізнесу тут, у Gateway 85, та за кордоном».

 

DroneUA висловлює вдячність організаторам події Gateway85 Gwinnett CID, Технологічному інституту Джорджії, Partnership Gwinnett та Peachtree Corners Curiosity Lab, а також колегам за вдумливі та змістовні дискусії, що відкривають нові можливості у масштабуванні українських інновацій та зміцненні глобального лідерства у сфері роботизованих рішень.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами