В Україні завершився найбільший Міжнародний ІТ-Чемпіонат "Золотий Байт"!
10 000 студентів з України, Казахстану, Естонії, Білорусі, Литви взяли участь у Міжнародному ІТ-Чемпіонаті « Золотий Байт »! 230 лідерів ІТ-індустрії оцінювали проекти, які можуть змінити технологічну історію світу та стати наступними "єдинорігами". Фінал Чемпіонату зібрав 100 найсильніших проектів, які виборювали призовий фонд у 500 000 грн.
"Золотий Байт" проходить за підтримки провідних компаній InterSystems , Intel , Dell , Microsoft , Wolf , Logitech , Stearling Studio . Організатором Чемпіонату є Міжнародна Комп'ютерна Академія КРОК .
Міжнародний ІТ Чемпіонат “Золотого Байту” – платформа стартап-індустрії для пошуку нових ідей та талантів. Головні цілі – стимулювати молодих фахівців запроваджувати інновації та бізнес-ідеї, допомогти інвесторам та венчурним фондам у пошуку сильних проектів, розкривати потенціал України у сфері IT на міжнародній арені. Майданчик, де молоді IT-фахівці можуть отримати експертну думку від світових гуру галузі, налагодити контакти та найголовніше – залучити інвестиції для розвитку свого проекту.
Для відбору проектів фіналістів були запрошені визнані гуру ІТ-індустрії: Олександр Ольшанський (президент Інтернет-інвест), Маргарита Остапчук (спеціаліст інформаційних технологій компанії Microsoft Ukraine), Денис Пасічник (технологічний євангеліст компанії Microsoft Ukraine), Юрій Миколишин (маркетинг директор Intel Україна), Олександр Оленєв (Менеджер освітніх та мейкерських програм Intel в Україні та країнах СНД), Євген Демченко (керівник групи веб-дизайну 1+1 медіа), Олексій Смєхов (креативний директор SPN Communications Ukraine), Андрій Міліневський (Директор з діджитал трансформації) компанії Київстар), Олександр Попов (співзасновник та керуючий партнер компанії Terrasoft) та багато інших.
У рамках фіналу учасники презентували різноманітні проекти:
- Проект Smart city з розумною системою освітлення, контролем якості повітря, а також захистом від велоугонів та автоматичним викликом міліції.
- Розумний браслет, що передає дані про людину під час рукостискання.
- Маніпулятор переміщення предметів для людей з обмеженими можливостями.
- Kids GPS tracker для забезпечення безпеки дітей та передачі місця їх знаходження.
- Програма для збільшення кількості робочих місць та контролю за чиновниками.
- Проект для зменшення ризику ДТП та контролю технічного стану автомобіля через смартфон.
- Бібліотека книг із доповненою реальністю.
- Мобільний додаток для пошуку вільних місць для паркування.
- Розумний апарат для приготування коктейлів з керуванням через мобільний пристрій та багато інших.
Найкращим стартапом було визнано проект луцьких студентів для аграрного сектора – інноваційний підхід до вирощування врожаю за допомогою сучасних технологій – MAGS, нова технологія допоможе компаніям збільшити врожай та суттєво підвищити свої доходи.
Організатором Чемпіонату є Міжнародна Комп'ютерна Академія КРОК, за підтримки Міністерства освіти України та Київської міської держадміністрації. Партнерами виступають InterSystems , Intel , Dell , Microsoft , Wolf , Logitech , Stearling Studio, Drone.UA та інші лідери IT-галузі.
Учасники отримали можливість реалізувати свої ідеї та розпочати успішну кар'єру, оскільки багато фіналістів отримали пропозиції пройти стажування та працювати у кращих IT-компаніях та креативних агентствах, а найцікавіші проекти – гранти на розробку, що стало можливим завдяки масштабній підтримці Чемпіонату з боку міжнародних. - компаній
Вся інформація про Чемпіонат "Золотий Байт" доступна на сайті www.goldenbyte.org та в соціальних мережах - https://www.facebook.com/ITGoldenByte/ https://vk.com/goldenbyte
.