Міжнародний ІТ-Чемпіонат "Золотий Байт"

October 03, 2023
Міжнародний ІТ-Чемпіонат "Золотий Байт"
   

В Україні завершився найбільший Міжнародний ІТ-Чемпіонат "Золотий Байт"!

10 000 студентів з України, Казахстану, Естонії, Білорусі, Литви взяли участь у Міжнародному ІТ-Чемпіонаті « Золотий Байт »! 230 лідерів ІТ-індустрії оцінювали проекти, які можуть змінити технологічну історію світу та стати наступними "єдинорігами". Фінал Чемпіонату зібрав 100 найсильніших проектів, які виборювали призовий фонд у 500 000 грн.

"Золотий Байт" проходить за підтримки провідних компаній InterSystems , Intel , Dell , Microsoft , Wolf , Logitech , Stearling Studio . Організатором Чемпіонату є Міжнародна Комп'ютерна Академія КРОК .

Міжнародний ІТ Чемпіонат “Золотого Байту” – платформа стартап-індустрії для пошуку нових ідей та талантів. Головні цілі – стимулювати молодих фахівців запроваджувати інновації та бізнес-ідеї, допомогти інвесторам та венчурним фондам у пошуку сильних проектів, розкривати потенціал України у сфері IT на міжнародній арені. Майданчик, де молоді IT-фахівці можуть отримати експертну думку від світових гуру галузі, налагодити контакти та найголовніше – залучити інвестиції для розвитку свого проекту.

Для відбору проектів фіналістів були запрошені визнані гуру ІТ-індустрії: Олександр Ольшанський (президент Інтернет-інвест), Маргарита Остапчук (спеціаліст інформаційних технологій компанії Microsoft Ukraine), Денис Пасічник (технологічний євангеліст компанії Microsoft Ukraine), Юрій Миколишин (маркетинг директор Intel Україна), Олександр Оленєв (Менеджер освітніх та мейкерських програм Intel в Україні та країнах СНД), Євген Демченко (керівник групи веб-дизайну 1+1 медіа), Олексій Смєхов (креативний директор SPN Communications Ukraine), Андрій Міліневський (Директор з діджитал трансформації) компанії Київстар), Олександр Попов (співзасновник та керуючий партнер компанії Terrasoft) та багато інших.

У рамках фіналу учасники презентували різноманітні проекти:

  • Проект Smart city з розумною системою освітлення, контролем якості повітря, а також захистом від велоугонів та автоматичним викликом міліції.
  • Розумний браслет, що передає дані про людину під час рукостискання.
  • Маніпулятор переміщення предметів для людей з обмеженими можливостями.
  • Kids GPS tracker для забезпечення безпеки дітей та передачі місця їх знаходження.
  • Програма для збільшення кількості робочих місць та контролю за чиновниками.
  • Проект для зменшення ризику ДТП та контролю технічного стану автомобіля через смартфон.
  • Бібліотека книг із доповненою реальністю.
  • Мобільний додаток для пошуку вільних місць для паркування.
  • Розумний апарат для приготування коктейлів з керуванням через мобільний пристрій та багато інших.

Найкращим стартапом було визнано проект луцьких студентів для аграрного сектора – інноваційний підхід до вирощування врожаю за допомогою сучасних технологій – MAGS, нова технологія допоможе компаніям збільшити врожай та суттєво підвищити свої доходи.

Організатором Чемпіонату є Міжнародна Комп'ютерна Академія КРОК, за підтримки Міністерства освіти України та Київської міської держадміністрації. Партнерами виступають InterSystems , Intel , Dell , Microsoft , Wolf , Logitech , Stearling Studio, Drone.UA  та інші лідери IT-галузі.

Учасники отримали можливість реалізувати свої ідеї та розпочати успішну кар'єру, оскільки багато фіналістів отримали пропозиції пройти стажування та працювати у кращих IT-компаніях та креативних агентствах, а найцікавіші проекти – гранти на розробку, що стало можливим завдяки масштабній підтримці Чемпіонату з боку міжнародних. - компаній

Вся інформація про Чемпіонат "Золотий Байт" доступна на сайті www.goldenbyte.org та в соціальних мережах - https://www.facebook.com/ITGoldenByte/ https://vk.com/goldenbyte

.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами