Commercial UAV Expo 2024: 5 ключових питань із застосування дронів у сільському господарстві

August 22, 2024
Commercial UAV Expo 2024: 5 ключових питань із застосування дронів у сільському господарстві
   

Застосування дронів у сільському господарстві - одна із ключових тем, що активно обговорюється серед аграріїв у всьому світі, адже безпілотні технології стають незамінними інструментами в процесі агровиробництва. Стан ринку агродронів демонструє стрімке зростання, що свідчить про визнання їхньої ефективності та потенціалу, проте існує низка аспектів, що потребують різностороннього огляду практиків та теоретиків галузі. 

Спеціально до 10-ї ювілейної виставки - Commercial UAV Expo 2024, яка відбудеться 3-5 вересня в Caesars Forum у Лас-Вегасі (США), організатори події презентували 5 ключових запитань застосування агродронів у сільському господарстві. 

Як використовувати дрони для догляду рослин в міських умовах?

Під час сесії «Інновації в сільському та лісовому господарстві» Бахрам Салехі, доцент з Нью-Йоркського коледжу SUNY ESF розповість про особливості використання дронів та лідарного сканування для картографування окремих дерев і деревного покриву в міських та лісових районах.

Який поточний стан сільськогосподарської галузі?

В межах круглого столу з питань сільського господарства Валерій Яковенко, співзасновник та керуючий партнер DroneUA разом з Ешлі Хенсон, керівником безпілотних авіаційних систем John Deere поділяться інсайтами про потенціал та можливості американського ринку безпілотників у короткостроковій та довгостроковій перспективі.

Як використання дронів у сільському господарстві вплине на робочу силу?

Стрімкий ріст ринку безпілотних технологій потребує збільшення кількості спеціалістів, що можуть здійснювати професійне пілотування. У своєму інтерв’ю Commercial UAV News, модератор круглого столу Валерій Яковенко зазначив: «В найближчому майбутньому сільськогосподарська галузь матиме 150 000 пілотів». Тож про бар'єри на шляху до підготовки та залучення кадрів, а також рентабельність інвестицій та можливості самозайнятості говоритимуть в рамках тематики.

Як максимізувати рентабельність інвестицій у використанні дронів на фермі?

Дрони - надійний інструмент для підвищення ефективності в сільському господарстві та заощадження ресурсів. Адам Гіттінс, фермер з HST Ag під час сесій «Інновації в сільському та лісовому господарстві» поділиться власним досвідом застосування дронів, пояснивши наскільки вигідно впроваджувати технологію у вже усталену галузь.

Яке майбутнє дронів у сільському господарстві?

В межах дослідження питання спікери поділяться своїми прогнозами щодо майбутнього дронів в агрогалузі, підкресливши неочевидні можливості, що відкривають перед аграріями абсолютно нові напрямки бізнесу та зростання.

Відвідувачі триденної події зможуть поспілкуватися із першопрохідцями у використанні безпілотних систем в сільському господарстві, щоб зрозуміти як виглядатиме агрогалузь майбутнього. 

Нагадуємо, що в рамках виставки Commercial UAV Expo, DroneUA разом з Futurology, Піранья-Тех, Bavovna, Radiobird, Kara Dag, FreeUA, FarmFleet та BOXO створять український павільйон, де представлять власні напрацювання та розкажуть про свої революційні досягнення світовій аудиторії, демонструючи лідерство України в галузі робототехніки БПЛА.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами