Найважливіші завдання, що виконуються – проведення пошукових операцій із дослідженням підводного дна, огляди підводних частин споруд та конструкції. Устаткування призначене для виконання підводних робіт, що вже використовується в роботі силових відомств.
Перші завдання, з якими зіткнулися фахівці DroneUA – ndash; пошуки тіл загиблих внаслідок нещасних випадків. Протягом 2019 року фахівцями DroneUA було виконано понад 20 занурень підводних дронів на території Київської та Кіровоградської областей для цих завдань.
У прісній воді найбільш ефективним використання дронів є в зимовий період під час проведення занурень під лід, а також протягом весняного та осіннього періоду. Видимість у прісній воді у літній період обмежена. У солоній воді можливість використовувати підводні дрони є цілий рік.
Дрони здатні занурюватися на глибину до 100 метрів і працювати протягом 2-х годин, передаючи інформацію оператору з можливістю трансляції всіх даних в оперативний штаб або центр контролю.
Підводні роботи дозволяють знизити ризики для персоналу, а також підвищити якість та швидкість виконуваних робіт.
Окрім робіт у сфері безпеки, підводні дрони від DroneUA можна застосовувати для перевірки стану підводних портових конструкцій, дослідження прибережних споруд, проведення інспекцій стану суден, моніторингу стану підводних комунікацій, аналізу стану дамб та водосховищ.