Про послугу

Карти внесення азоту формуються на основі карт NDVI, біохімічного аналізу рослин, сівозміни, запланованих і внесених доз внесення добрив і запланованої врожайності. Вивчаючи ці ввідні, фахівці надають карти необхідних доз азоту в різних частинах поля. Диференційоване внесення азоту дозволяє оптимізувати живлення рослин, заощадити на добривах, і понизити хімічне навантаження на грунт. Карти диференційованого внесення азоту можуть застосовуватися як для ручного, так і для автоматичного регулювання доз внесення. Рекомендації до використання: Карти внесення азотних добрив створюються безпосередньо перед запланованим внесенням добрив.

Що ми робимо

Планування робіт :

Після отримання від замовника координат контура поля (полів) і усієї супутньої інформації (сівозміни, запланованих і внесених доз внесення добрив і запланованої врожайності) узгоджується індивідуальний план виконання повітряного сканування з урахуванням площі і розташування об’єкту (об’єктів), фази розвитку культури і погоди.

Виконання робіт :

Наша польотна команда виїжджає на об’єкт і проводить повітряне сканування поля та проводить відбір рослинного матеріалу для біохімічного аналізу. Ці сканування передаються нашим фахівцям, які проводять обробку даних. Зразки рослин передаються в лабораторію для проведення біохімічного аналізу.

Результати:

Карти внесення азотних добрив надаються у форматі shp або в іншому, за узгодженням із замовником. Крім того, надається звіт про проведену роботу у форматі PDF.

Оперативність надання результатів :

Карти будуть готові через 72 годин після проведення сканування.

Продуктивність:

Одна польотна команда може сканувати до 1000 га в день, включаючи відбір рослинних зразків.

Кількість вильотів :

Рекомендується виконувати мінімум 2 вильоти на озимих культурах, перед входом в зиму і після сходу снігу.

 

Ваша вигода

Оптимізація - Максимально раціональне використання добрив

Ефективність - Підвищення врожаю

Економія - Економія добрив