У DroneUA знають як максимально якісно виконати усі роботи в енергетичному секторі. Наш власний штат пілотів дозволяє в найкоротші терміни виконувати навіть найскладніші роботи а досвідчені GIS фахівці обробити отримані дані. Робочі місця, транспорт, амортизація техніки – усі ці питання ми беремо на себе. Ми надаємо можливість отримання інформації з дронов, яка дає найбільш точний результат вашому підприємству. DroneUA – лідер ринку дронов в Україні. Ефективність – передусім!

Ставайте нашими клієнтами і партнерами!

Базові послуги

Традиційні методи проведення інспекцій у сфері енергетики значно знижують ефективність, якість і безперебійність надання енергії кінцевому споживачеві. Використання БПЛА набагато дешевше, ефективніше і менш трудозатратно, оскільки більше немає необхідності у відключенні устаткування і отриманні різних документів, що погоджують, і дозволів.

Моніторинг електромереж

Дроны дозволяють виконати зйомку уздовж траси ЛЕП. За цими даними можуть бути визначені точні GPS координати опор, оцінка стану дротів на знос і механічні ушкодження, оцінка стану ізоляторів на забруднення і пробій, контроль стану конструкцій опори ЛЕП, прогноз аварійних ситуацій. Дрон здатний провести сьемку в десятки разів швидше і точніше за людину.

Моніторинг сонячних електростанцій

Збільште тривалість життя ваших сонячних панелей за допомогою безпілотних технологій. Використання дронов при огляді сонячних панелей дає можливість робити регулярний огляд цілісного майнового комплексу сонячної електростанції з мінімальними витратами. На основі отриманих даних ви зможете прийняти правильні рішення і зменшити свої витрати.

Інспекції вітряних електростанцій

Використання дронів при інспекції вітряних електростанцій дає можливість робити регулярний огляд вітрогенераторів, з мінімальними витратами. На основі отриманих даних ви зможете прийняти правильні рішення вчасно і зменшити витрати.

За допомогою дронів, збільшуйте тривалість життя ваших вітрових турбін. БПЛА вирішують актуальні завдання, такі як підтримка ваших поточних інвестицій і отримання максимального ефекту від використання наявних активів.

Інспекції гідроелектростанцій

Електростанції складаються з безлічі різних будов, устаткування, трубопровідних систем і механізмів, які повинні функціонувати належним чином для чіткої, безперервної та ефективної роботи. Якщо система регулярно інспектується, технічне обслуговування буде проводитись вчасно і це дозволить оптимізувати роботу та ефективно експлуатувати її протягом багатьох років. Інспекція за допомогою дрона – це безпечний і швидкий спосіб оцінити стан вашої ТЕЦ як з повітря, так і під водою.

Інспекції атомних електростанцій

Збільште тривалість життя ваших атомних електростанцій. Безпілотні технології допомагають безпечно і швидко провести огляд димарів, котлів реактора, важкодоступних комунікації і інших місць. Своєчасне усунення неполадок і проведення планових оглядів за допомогою дрона знижують трудовитрати, скорочують час простою і значно економлять бюджет на ремонтні роботи.