Про послугу

Дистанційне сканування полів у поєднанні з наземними контрольними вимірами дозволяє проводити точний обмір розмірів, площ і висот полів з урахуванням спотворюючих чинників, таких як рельєф, опори ЛЕП, дороги і інші. Дані обміру полів дозволяють уточнити кадастрові дані про поля і визначити точну кількість витрат на обробку полів (посівний матеріал, добрива, ГСМ, час роботи). Рекомендації: Обмерочные роботи бажано проводити кожного разу після зміни (розширення/скорочення) земельного банку підприємства а також при зміні розбиття поля на декілька посівів.

Що ми робимо

Планування робіт :

Після отримання від замовника зразкових координат контура поля (полів), узгоджується індивідуальний план виконання повітряного сканування з урахуванням площі, розташування об’єкту (об’єктів) і погоди.

Виконання робіт :

Наша польотна команда виїжджає на об’єкт і проводить реєстрацію наземних контрольних точок і повітряне сканування поля. Ці сканування передаються нашим фахівцям, які проводять обробку даних.

Результати:

Результати обмерочных робіт надаються у вигляді контурів з географічними координатами у форматі shp а також у вигляді звіту у форматі PDF, в якому вказана площа об’єктів. Дані надаються в системі координат, яка використовується підприємством, готові до використання.

Оперативність надання результатів :

Карти будуть готові через 48 годин після проведення сканування.

Продуктивність:

Одна польотна команда може сканувати до 3000 га в день. Сукупна потужність польотних команд DroneUA перевищує 10000 га в тиждень

Тип Даних :

Ортофотоплан, модель рельєфу, модель поверхні, точні контури ваших ділянок, карта засіяних ділянок

Точність:

До 3-см.

Ваша вигода

Точне планування - Ваші бюджети відповідатимуть фактично оброблюваному земельному банку, а не інформації в плані. Це дозволить вам економити на витратах.

Основа для точного землеробства - Ви маєте усю необхідну базову інформацію для впровадження технологій точного землеробства на вашому підприємстві.

Точні дані - Розуміння ситуації з вашим земельним банком і юридичною підтримкою фахівців DroneUA позбавить вас від проблем при обробці або оптимізації земельного банку. 

Завдяки обміру полів Ви зможете закласти міцний фундамент для роботи з усім земельним банком і узабезпечити себе від ризиків втрати посівних площ.