Компанія Drone.UA надасть повний комплекс послуг для нерухомості і архітектури. Наша команда допоможе в найкоротші терміни виконати будь-який об’єм робіт, будь то моніторинг розвитку проекту, створення 3d моделей території або зйомка промо-материалов. Ми використовуємо тоннуолько перевірені часом технології і найсучасніше програмне забезпечення. Це дозволяє нам швидко і якісно виконати навіть найскладніші і трудомісткі завдання наших клієнтів. 

Drone.UA – команда експертів з міжнародним досвідом використання передових технологій, ми являемя одній з ТОП 20 найбільш інноваційних компаній в України за версією видання Forbes. Ми будемо раді поділити нашим досвідом з Вами!

Drone.UA пропонує широкий спектр послуг для ринку нерухомості :

Створення цифрових 3d моделей об’єктів

Ми створюємо цифрові 3 – d моделі об’єктів не лише для наочної візуалізації, а так само для виконання обмірних робіт, спостереженням за деформаціями будівель і споруджень та ін., залежно від технічного завдання.

Створення інтерактивних панорам

Можуть бути використані в різних цілях: для імітацій видів з вікон, створення віртуальних турів для промо.

Моделі для реконструкції фасадів

Скориставшись спеціальними програмами, ми можемо в найдрібніших деталях відтворити 2d зображення фасаду або 3d модель будівлі, підмета реконструкції. Така модель значно спростить процес відновлення колишнього вигляду будови.

Авторський нагляд

Технологія дозволяє здійснювати відстежування прогресу будівництва замовником, який має постійний доступ до хронології будівництва.

Оцінка тепловтрат

Тепловизионное обстеження дозволяє виявити місця теплових втрат, а так само їх міра інтенсивності.

Охоронні функції

За допомогою дронов можна вести постійне спостереження за територією об’єкту, що значно спрощує охорону.