У DroneUA знають як максимально якісно виконати інспекції інфраструктурних об’єктів. Наш власний штат пілотів дозволяє в найкоротші терміни виконувати навіть найскладніші роботи а досвідчені GIS фахівці обробити отримані дані. Робочі місця, транспорт, амортизація техніки – усі ці питання ми беремо на себе. Ми надаємо можливість отримання інформації з дронов, котороя дає найбільш точний результат вашому підприємству. DroneUA – лідер ринку дронов в Україні. Ефективність – передусім! Ставайте нашими клієнтами і партнерами!

Базові послуги

Традиційні методи проведення інспекцій в області інфраструктури значно знижують ефективність виконання робіт, точність отриманих результатів і безпеку. Використання БПЛА набагато дешевше, ефективніше і менш трудозатратно, оскільки більше немає необхідності у відключенні устаткування, піддає ризиків співробітників, отриманні різних узгоджень і дозволів.

Моніторинг об’єктів транспортної інфраструктури

Дроны допомагають швидко і точно збирати дані з ділянок критично важливої інфраструктури. Оцінити стан доріг, шосе, мостів, тунелів і інших об’єктів. Високе навантаження, постійне дії довкілля і природної ерозії ускладнюють пересування і можуть бути причиною катастрофи. Використайте безпілотні технології, щоб понизити витрати на обслуговування і ремонт. Дроны дають можливість швидко визначити об’єм робіт, проблемні ділянки і усунути дефекти в найкоротші терміни, забезпечуючи при цьому безпеку робочих бригад і учасників дорожнього руху.

Інспекція стану заводів і фабрик

Безпілотні технології допомагають безпечно і швидко провести огляд димарів, котлів, важкодоступних комунікації, а також провести інвентаризацію складських запасів або патрулювання важливих стратегічних об’єктів підприємства. Своєчасне усунення неполадок і проведення планових оглядів за допомогою дрона знижують трудовитрати, скорочують час простою і значно економлять бюджет на ремонтні роботи, а планові обльоти для інвентаризації запасів або патрулювання периметра, забезпечать високий рівень безпеки на підприємстві

Інспекції морських портів

Світові транспортні і логістичні компанії вже використовують безпілотні технології у своїх портах. Дроны допомагають контролювати запаси і проводити інвентаризацію, моніторинг, контролювати вантаж і трафік, сприяють виявленню поломок і несправностей підйомних кранів, доків, буїв, забезпечують перевірку прибулих судів, танкерів і прибережних районів. Контролюють безпеку, у тому числі повітряного простору. Для управління дроном достатнє 1 навченої людини, що значно економить ресурс, час і допомагає отримати вичерпні і критично важливі дані.

Моніторинг інженерних комунікацій

Обстеження мереж інженерних комунікацій з використанням різних сенсорів дозволяє своєчасно виявити несправність і запобігти перебоям в роботі комунальних служб. Тоннаепловизорная зйомка з дрона призначена для забезпечення безпеці трубопроводів, виявлення місць можливих витоків або проблемних ділянок, несанкціонованого підключення. Ця діагностика забезпечує точне відображення стану теплових систем без виведення їх із експлуатації. Використання дронов дозволяє отримати велику кількість інформації про важкодоступні і протяжні об’єкти в короткі терміни, що дає можливість виконувати подібне обстеження частіше, для забезпечення безперебійної роботи трубопроводів і відвертання аварійних ситуацій. При цьому витрати на послуги використання дрона значно менше витрат на ліквідацію аварії.

Інспекції для залізничної галузі

Залізниці життєво важлива частина транспортної інфраструктури. Виникнення будь-яких проблем необхідно уникати, шляхом раннього виявлення і профілактичного обслуговування, во-избежание ушкоджень, сходу потягів з рейок і розкрадання вантажів. Дроны допомагають уникнути і мінімізувати усі риски на ранніх етапах виникнення несправностей. Надають цифрові 3d-модели для транспортної інфраструктури, що охоплюють широкий спектр потреб від оцінки функціональності до вичерпного зберігання даних для майбутнього порівняльного аналізу і прогнозів в контексті обслуговування і проведення ремонтних робіт. У момент виникнення надзвичайних ситуацій рішення, що коригують, прийняті на основі інформації зібраною з безпілотних пристроїв допоможуть ефективно запобігти проблемі

Інспекція об’єктів міської інфраструктури

Дроны можуть бути використані в ролі механізму для збору якісних і точних даних про різні інфраструктурні об’єкти і об’єкти критичної інфраструктури. Об’єкти міської інфраструктури – стадіони, торгові центри, аеропорти, спортивні споруди, аквапарки підлягають регулярній інспекції і огляду технічного стану. Ці об’єкти схильні до впливу агресивного зовнішнього середовища і інтенсивної експлуатації, а изза складних конструкцій своєчасна інспекція стає не простим завданням. Дроны допомагають отримати інформацію про стан покриттів в самих важкодоступних ділянках.