Агробізнес не зупиняється: DroneUA став учасником бізнес-конференції OK Agro

August 29, 2023
Агробізнес не зупиняється: DroneUA став учасником бізнес-конференції OK Agro
   

Нещодавно DroneUA став одним із учасників найбільшої аграрної бізнес-конференції Ok Agro 2022. Лідери агробізнесу 17 листопада зібралися на заході, щоб поділитися досвідом ведення бізнесу в умовах сезону 2022, розповісти, як галузі вдалося вистояти, та яким буде для агровиробників наступний сезон.

Попри складну ситуацію, Україна у 2022 році стала ключовим європейським ринком з кількості та темпів інтеграції дронів-обприскувачів в сільське господарство. Сьогодні ринок нараховує понад 100 сервісних команд, забезпечуючи надання послуг агродронами по всій Україні. Враховуючи значний дефіцит та тотальну економію ресурсів, дрони стали безальтернативним рішенням для обробки посівів. Навіть попри складні умови сезону, попит на послуги з внесення ЗЗР агродронами втримувався на високому рівні. Наступний сезон продовжить зростаючу динаміку з використання робототехніки в агро, задля посилення продовольчої безпеки на глобальному ринку.

“Застосування інноваційних технологій допоможе відбудувати країну та вивести її на новий, прогресивний рівень. Наступний рік буде не простим для агробізнесу і фактично кожен буде шукати рішення для ресурсоощадності та енергетичної незалежності. А відновлення всіх галузей і сфер життя громадян буде відбуватися лише із використанням високотехнологічних рішень”, – коментує Валерій Яковенко, співзасновник DroneUA.

Ще один тренд, який наступного року буде зростати – перехід на технології, що забезпечать повну енергетичну незалежність для агробізнесу. Компанія DroneUA вже зараз може оцінити потужність цього сектору, враховуючи зростання попиту на портативні зарядні станції EcoFlow та комплексні рішення EcoFlow Power Kits.

Під час конференції, на стенді DroneUA були представлені найінноваційніші технології у напрямку енергонезалежності та сільського господарства. Зокрема учасники могли ознайомитися з продукцією бренду EcoFlow, дізнатися все про ключові характеристики портативних зарядних станцій бренду та різницю між станціями для дому й бізнесу.

Користувалися особливою увагою й сучасні рішення для сільського господарства. DroneUA під час конференції продемонстрував відвідувачам дрони для сільського господарстві від всесвітньовідомого виробника XAG. Серед них – найбільший агродрон XAG P100 у двох варіаціях: для обприскування та розкидання добрив. Агродрон має змінний функціональний корпус, завдяки якому агровиробники можуть розділяти літальну платформу та платформу для виконання різних завдань, таких як точне обприскування та розкидання одразу ж на полі.

Протягом останніх років ринок агродронів має динамічний характер розвитку. Агровиробники все частіше змінюють модель ведення господарства на користь сервісного обслуговування. У зв’язку, з цим однією з експозицій DroneUA стала платформа FarmFleet – інноваційний AgTech-стартап, розроблений в умовах війни. З допомогою FarmFleet агровиробники та сервісні команди можуть знаходити замовлення чи виконавців для них та планувати весь цикл агрохімічних робіт онлайн.

Динамічна програма заходу та спілкування з учасниками вчергове переконали всіх, що агробізнес – саме та прогресивна галузь, яка не зупиняється ні на мить. Демонстрація нових продуктів технологічних та агрохімічних брендів свідчить про те, що з кожним роком на ринку з’являється все більше нових рішень, які активно допомагають підвищувати ефективність підприємств та робити Україну світовим лідером з агровиробництва.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами