Активний етап із реалізації Проєкту з популяризації дронів в агробізнесі в рамках Програми USAID АГРО завершено

September 08, 2023
Активний етап із реалізації Проєкту з популяризації дронів в агробізнесі в рамках Програми USAID АГРО завершено
   

Завдяки дронам-обприскувачам та наземним роботизованим системам для сільського господарства, це були насичені місяці інтеграції в агробізнес України сучасних технологій внесення пестицидів та добрив.

Проєкт було реалізовано у 15 регіонах України. У програмі взяли участь аграрії з Рівненської, Волинської, Київської, Тернопільської, Житомирської, Вінницької, Закарпатської, Черкаської, Чернігівської, Дніпропетровської, Полтавської, Львівської, Сумської, Хмельницької та Івано-Франківської областей.

Протягом сезону у рамках Проєкту відбулося понад 100 внесень пестицидів і добрив. Загалом дронами-обприскувачами було оброблено широкий перелік культур, зокрема це – кукурудза, пшениця, соняшник, гречка, смородина, кавун, диня, пекінська капуста, броколі, цибуля, баклажан, томат, перець, лохина, суниця, яблуня.

З початку реалізації Проєкту послугами з внесення дронами-обприскувачами чи спеціалізованими агророботами вже скористалися понад 90 аграріїв по всій Україні, які на власному досвіді переконалися у доступності агродронів та їх ефективності. Ресурсоощадність технології та додаткові вигоди у вигляді оперативності внесення та мінімізації пошкодження рослин стали вагомим аргументом на користь дронів-обприскувачів.

Підвищення врожайності та ефективності на кожному гектарі – пріоритетна ціль українських агровиробників у 2022 році. Протягом сезону DroneUA разом з USAID Агро працювали над забезпеченням продовольчої безпеки в Україні та світі, а також відновленням економічної активності агровиробників та побудовою сильної й життєздатної ринкової системи.

Вже зараз агродрони підвищують ефективність агровиробництва та стають головним інструментом для оперативної та вчасної обробки посівів: технологія внесення ЗЗР дронами-обприскувачами дозволяє працювати одразу ж після дощу та у важкодоступних для наземних обприскувачів місцях. Крім цього, дрони-обприскувачі дозволяють не лише економити до 30% пестицидів шляхом ультрамалооб’ємного внесення, а й скорочують витрати палива та води до 90-95%.

Дякуємо Програмі USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО, за створену для агровиробників із різним земельним банком можливість інтегрувати інноваційні технології у їхні господарства та вчасно провести внесення на своїх посівах.

Нагадаємо, що Проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами