DroneUA залучають інвестиції в агронапрямок

October 03, 2023
DroneUA залучають інвестиції в агронапрямок
   

Український інтегратор безпілотних технологій DroneUA залучив інвестиції для масштабування свого сільськогосподарського спрямування в Україні. Інвесторами виступили приватні особи з Великобританії, Польщі та Молдови.

Інвестиції спрямовані на створення спільного підприємства, в якому компанії DroneUA та САС об'єднають ресурси з метою створення найбільшого провайдера послуг безпілотних технологій у сільському господарстві. Нове спільне підприємство отримало назву DroneUA Agroservice. У структурі бізнесу DroneUA підрозділ DroneUA Agroservice буде виділено у самостійний напрямок.

Завдяки ресурсам співзасновників, DroneUA Agroservice об'єднає новітні Farm Management системи з досвідом використання безпілотних технологій у сільському господарстві та досягнень у сфері обробки даних дистанційного зондування Землі. Це дозволить зробити спектр послуг набагато доступнішим для аграріїв. Основною бізнес-моделлю DroneUA Agroservice стане надання сервісів сільськогосподарським підприємствам на умовах щомісячної передплати.

В результаті угоди обсяг земельного банку DroneUA Agroservice збільшився більш ніж на 30% — до 3.1 млн. га. При цьому порядку 270 тис. га вже перебувають у регулярному моніторингу щодо щомісячної підписки; для обслуговування цього обсягу польоти виконуються з періодичністю кожні 2 тижні. Згідно з сервісним планом, 2017 року оператори БПЛА DroneUA Agroservice здійснять понад 30 тисяч вильотів на нових площах в Україні.

Відповідно до планів розвитку, до кінця 2018 року штат підприємства буде збільшено до 200 співробітників з розміщенням у різних регіонах України. Вже у червні-липні заплановано відкриття нових філій компанії в Одесі, Кіровограді, Сумах. У перспективі загальна кількість центрів обслуговування DroneUA Agroservice налічуватиме 23 регіональні представництва.

Протягом 2017 року основна активність компанії буде сконцентрована на наданні якісного та доступного сервісу аграрним підприємствам будь-якого масштабу, а також на збільшенні клієнтської бази в Україні. Крім того, пріоритетним напрямком діяльності стане науково-дослідна робота: близько 30% від прибутку компанії буде направлено на розвиток підрозділу досліджень та розвитку (R&D). До активів DroneUA Agroservice входить власний дослідницький центр, створений на базі сільськогосподарського підприємства у Черкаській області, загальною площею 1477 га.

У 2018 році планується збільшити обсяг підприємств, що обслуговуються за підпискою, до 1 млн. га, а загальний клієнтський земельний банк в Україні – ndash; до 5,5 млн. га. Також, у 2018 році DroneUA Agroservice планує вихід на зовнішні ринки з використанням сервісної бізнес-моделі та дистанційних процесів обробки інформації.

Спільне підприємство DroneUA та САС стане незалежною сервісною аграрною компанією на ринку України. Інші напрями діяльності DroneUA, такі як розробка БПЛА-платформ та підвісного обладнання, дистрибуція БПЛА техніки, надання галузевих, у тому числі й агро, рішень, а також сервісний напрямок, залишаються у структурі бізнесу DroneUA.

Довідка про компанії:

DroneUA— провідний інтегратор безпілотних технологій на ринку України Компанія веде свою діяльність в аграрному секторі, галузях енергетики та нафтогазової промисловості, а також у сферах геодезії та топографії. Основними напрямками роботи DroneUA є розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів; надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка даних, що одержуються за допомогою безпілотників. Технології Drone.UA застосовуються на понад 2 млн. га посівних площ України. У 2016 р. компанія DroneUA увійшла до списку ТОП-20 найбільш інноваційних підприємств України за версією Forbes, а також до ТОП-3 найбільш інноваційних підприємств агрогалузі.

DroneUA

Студія Аграрних Систем – інноваційна українська компанія, що спеціалізується на дистанційному контролі сільськогосподарських угідь по всьому світу, що включає оперативний моніторинг стану посівних площ, супутниковий та GPS-моніторинг, авто документування, прогнозування та планування сільськогосподарських операцій. Компанія є одним із найбільших гравців на українському ринку агроконсалтингу, обслуговуючи понад 1 млн га посівних площ.

sasagro.com

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами