DroneUA. Застосування дронів у нафтогазовій промисловості

October 03, 2023
DroneUA. Застосування дронів у нафтогазовій промисловості
   

Досі при зйомці, виявленні та локалізації газових витоків є людський фактор. Але ризику людського життя можна уникнути, застосувавши безпілотні інновації. Дрони активно застосовуються у нафтогазовій промисловості в усьому світі, але для українських компаній все ще залишаються технологіями далекого майбутнього.

23 березня співзасновник найбільшої в Україні компанії-інтегратора безпілотних технологій DroneUA, Февзі Аметов, виступив на II Ukrainian Gas Investment Forum ’17 і розповів про можливість застосування дронів в індустрії.

Головними перевагами використання дронів у газовій промисловості є дальність автономного польоту, можливість створення попереднього маршруту, отримання відео у реальному часі.

Функції безпілотних апаратів можуть базуватись на моніторингу цілісності мереж, спостереження за певними окремими ділянками, попередня оцінка безпеки проведення робіт, охорона трубопроводів.

DroneUA вже 4 роки на українському ринку безпілотних технологій та активно просуває інновації у досить консервативні сфери української економіки. Наразі діяльність компанії фокусується переважно у сільському господарстві — на понад 2 млн га посівних площ використовуються технології DroneUA. Але безпілотники застосовні і в інших галузях, як добувна та нафтогазова промисловість. Завдяки своїм габаритам, маневреності та відмовостійкості безпілотник за день може покривати величезні ділянки, сотні кілометрів газових магістралей, інспектуючи та виявляючи аномалії.

На базі рішень DroneUA вже зараз можна проводити зйомку та збирання даних, картографування місцевості, моніторинг небезпечних об'єктів та аналізувати зібрану інформацію.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами