Використання дронів-оприскувачів на полях Ukrlandfarming в Полтавській області

September 11, 2023
Використання дронів-оприскувачів на полях Ukrlandfarming в Полтавській області
   

Сьогодні використання дронів — одне з найпродуктивніших рішень для сільського господарства. Вони здатні отримувати актуальну інформацію про стан поля та аналізувати її в динаміці, обробляти рослини на складних рельєфах місцевості, на високорослих культурах, а також по мокрому грунту. Технологія ультрамалооб’ємного внесення дозволяє скорочувати витрати препаратів до 30% та допомагає уникнути розтрати водних ресурсів на 95%. 

Демонстраційні сервісні бригади DroneUA виконали показове внесення ЗЗР дронами XAG, провівши десикацію на полях Ukrlandfarming в Полтавській області. 

Інтерес до технології внесення ЗЗР дронами виникає не лише у малих та середніх фермерів, але й у найбільших агровиробників України. Економіка, що дозволяє отримувати додатково до 6% урожаю за рахунок відсутності технологічних колій, може бути масштабована на весь оброблюваний земельний банк великих підприємств.

Завдання:

Спеціалісти DroneUA довели продуктивність роботи XAG XP2020 в польових умовах з урахуванням реалій, у яких працюють українські агровиробники. Було проведене автоматичне виконання запланованих місій з контролем якості внесення.

Коротка характеристика обладнання:

XAG XP2020 від DroneUA із захватом 7 м з баком для робочого розчину 20 л може обробляти до 18 га за годину. Для циклічної роботи безпілотника вистачає два акумулятори, що входять до стандартного комплекту. XAG XP2020 може працювати в режимі рою, коли до п’яти безпілотників керуються одним оператором.

Дрон забезпечує автономну роботу на будь-якій місцевості та виконує внесення з сантиметровою точністю за рахунок технології RTK.

Умови виконання робіт:

Внесення виконувалось в Полтавській області за умов хмарної погоди, температура 14 градусів, 4 м\с вітер. 

Проведення десикації:

Дроном вносилися препарати Реглон – Сингента та Альфа-дикват – Альфа Смарт Агро.

Висновки:

Під час тестування XAG XP2020 підтвердив заявлені виробником технічні характеристики. Дрон продемонстрував високу продуктивність та безперервну роботу в автономному режимі.

Використання технологій XAG від DroneUA може бути застосоване на земельний банк підприємства площею 500+ тисяч гектар, що створить понад 200 робочих місць у галузі високотехнологічних сервісних операцій в сільському господарстві

Використання дронів для внесення ЗЗР надає наступні переваги:

  • Внесення ЗЗР дронами XAG є точнішим у порівнянні з традиційними способами внесення
  • Безпілотники можуть проводити автономне обприскування, уникаючи прямого контакту із землею
  • Мінімізують тиск на ґрунт протягом усього сезону 
  • Вберігають землю від виснаження поживних речовин
Більше про XAG Магазин рішень DroneUA
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами