Команда DroneUA провела масштабне тестування камери Zenmuse P1 для сфери видобувної промисловості.
Р1 у комплексі з дроном Matrice 300 випробували на одному з підприємств Юнігран – провідної національної гірничодобувної компанії з виробництва та реалізації гранітної продукції, будівельних матеріалів та вибухових речовин.
У рамках тестування пілоти DroneUA просканували 133 га території Малинського каменедробильного заводу, відтворивши фотографічний план місцевості на точній геодезичній основі.
Використання Matrice 300 у комплексі із Zenmuse P1 дозволило промоніторити важкодоступні місця на промисловому об’єкті, порахувати кількість готової продукції на складах та визначити об’єми гірничої маси видобутку. Також було досліджено стан робочих місць і транспорту та проінспектовано вантажі, які перевозяться залізницею. Наприкінці тестування Р1 відзняла процес масового вибуху.
У результаті, фахівці DroneUA провели аналіз отриманих візуальних даних. А саме: побудова щільної хмари точок, моделі поверхні, карти висот та ортофотоплан. Використання цих даних у поєднанні сучасним програмним забезпеченням дозволяє враховувати незначні перепади або зміни форми насипів у порівнянні з класичними методами.
“З розвитком нових технологій кожна компанія, яка прагне відповідати прогресивним викликам сучасності, проходить шлях поступової діджиталізації власної діяльності. Бо саме завдяки цифровій трансформації передові фірми вносять кардинальні зміни в бізнес-процеси підприємств, їх управління, зовнішні комунікації та внутрішній маркетинг, зокрема у формування корпоративної культури, мотивацію і розвиток персоналу, постійну оптимізацію процесів” – зазначають у Юнігран.
Zenmuse P1 – найпотужніша камера для дронів, призначена для отримання геопросторових даних. Завдяки системі TimeSync 2.0 вона отримує дані з сантиметровою точністю й визначає координату центру фотографування в реальному часі. У комплексі з Matrice 300 RTK P1 може безперервно працювати до 55 хвилин і за один світловий день покрити територію площею 7,5 км2.